- Mažoji architektūra - Šamoto keramika

Šamoto keramika

APIE ĮMONĘ

“Šamoto keramikos” įmonė savo veiklą vykdo nuo 1990 metų. Įmonė gamina dekoratyvinės bei taikomosios keramikos dirbinius sodui ir namams. Rankų darbo originalūs vienetiniai ar mažatiražiniai gaminiai, tai dailininkų fantazijos žaismas, meistrų perteikta širdžių šiluma. Nulipdytos skulptūros, fontanai, gėlių vazonai, įdėklai, vazos, šviestuvai, ar suvenyrai papuoš Jūsų namus ir aplinką, o antkapinė skulptūra- kapines. Dailininkai-keramikai sukuria unikalių formų, įvairios apimties gaminius.

Šamoto keramika, dar vadinama akmens masės keramika, degama aukštoje temperatūroje (1350 C). Gaminiai yra tvirti, neblunkančių atspalvių, atsparūs drėgmei, šalčiui, nekenksmingi žmogaus sveikatai. Gamybai naudojamos medžiagos atitinka Europos kokybės reikalavimus.

Priimame užsąkymus kūrybiniams vienetiniams darbams ir kartotiniams gaminiams. Suprojektuojame ir įkomponuojame šamoto keramikos kompozicijas į individualią aplinką. Konsultuojame įvairiais individualių projektų kūrimo ir įvykdymo klausimais. Padarome aplinkos apželdinimo projektus, įkomponuojame keramikos gaminius.

KONTAKTAI

Mus rasite adresu: Jazminų 30a, Panevėžys.

Tel/faksas: 8-45576654

Mob. tel. +37069984297, +37067220134

El. paštas: samotokeramika@gmail.com

www.samotokeramika.lt